راهنمای خرید
مراحل خرید:
خرید و رزرو بلیت خیلی ساده است و کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1- بعد از مراجعه به صفحه  فیلم، روز نمایش و سپس سانس مورد نظرتان را انتخاب کنید.
2- با کلیک بر روی دکمه خرید بلیت وارد صفحه مشخصات شده که می‌بایست نام، ایمیل، شماره تماس (همراه) خود و تعداد بلیت را وارد کنید.
3- بعد از انتخاب تعداد بلیت بلافاصله کلید پرداخت برای شما نمایان خواهد شد. به صفحه بانک (سامان) رفته و با استفاده از کارت بانکی که دارای رمز دوم (رمز اینترنتی) و کد CVV2 می باشد، مبلغ بلیت را پرداخت نمایید.
4- پس از پرداخت به سایت بازمی‌گردید که کد رزرو به شما داده خواهد شد و باید صندلی خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب صندلی ایمیل تایید برای شما ارسال می‌گردد.

رزرو شما در اینجا به پایان رسیده و کافی است قبل از شروع سانس به گیشه سینمای مربوط مراجعه کرده، و با ارایه کد رزرو به مسوول گیشه بلیت خود را با همان شماره صندلی که خودتان انتخاب کرده بودید، دریافت نمایید.

* در مرحله انتخاب صندلی، ممکن است ارتباط با سرور ما که در سینما قراردارد برقرار نگردد و امکان انتخاب صندلی غیرفعال باشد در این حالت کد رزرو خود را یادداشت نموده و در زمان دیگری از طریق لینک پیگیری خرید در بالای سایت، اقدام به انتخاب صندلی خود نمایید. توجه داشته باشید که انتخاب صندلی را حتما باید انجام دهید تا در هنگام دریافت بلیت از گیشه دچار مشکل نشوید.

* در صورتی که هنگام خرید و به هر دلیلی مبلغی از حساب شما کسر شد ولی مراحل خرید تکمیل نگردید (کد رزرو دریافت نکردید)، این مشکل از سوی بانک بوده و جای هیچ نگرانی نیست چرا که پول شما نهایتا تا 72 ساعت به حسابتان برگشت داده خواهد شد.

* در صورت بروز مشکل حتما با ایمیل support@cinemasamarghand.com تماس بگیرید.