درباره سینما
 منطقه 5 به پهنه توسعه شهر تهران معروف است و براساس سند چشم انداز 1404، منطقه ای است برخوردار از ثبات اجتماعی، مشارکت شهروندی و کیفیت مطلوب ، محیط شهری این منطقه که هم ا کنون به عنوان قطب گردشگری و تفریحی غرب تهران شناخته می شود پس از انقلاب اسلامی با افزایش جمعیت و توسعه روبه رو بوده است. بررسی های آماری نشان دهنده میل مردم به سکونت در این منطقه جوان است که درحال حاضر نزدیک به 800000 نفر جمعیت دارد. بخش قابل توجهی از این رقم را ، شهروندان بین 15 تا 25 سال پوشش می دهند ، نیاز به تفریح و پرکردن اوقات فراغت در فضایی سالم برای این جوانان امری بدیهی است .
مجموعه پردیس سینما گالری سمرقند در محله جنت آباد جنوبی یکی از بهترین گزینه هاست که با نمایش فیلم و اجرای تئاتر و کنسرت می تواند لحظات مفرحی برای خانواده های ساکن غرب تهران و حتی دورتر را فراهم آورد .
مجموعه پردیس سینما گالری سمرقند در قلب یکی از پر رونق ترین مراکز خرید شهر تهران (مجتمع تجاری سرقند) واقع شده که به قول اهالی محل چشم و چراغ جنت آباد است دسترسی به مجموعه پردیس سینما گالری سمرقند از اتوبان های همت ، ستاری ، باکری ، نیایش و یادگار امام به راحتی میسر است . ضمناً محدوده جعرافیایی این مجموعه شامل طرح ترافیک یا زوج و فرد نمی شود .
مجموعه پردیس سینما گالری سمرقند با استفاده از به روز ترین تجهیزات نمایش فیلم با صدای دالبی و سیستم دیجیتال ، دو سالن سینما با ظرفیت 270 نفر را برای تمام سانس ها در اختیار دارد ، همچنین یک آمفی تئاتر با گنجایش 180 نفر جهت اجرای نمایش های ویژه کودکان و بزرگسالان ، کنسرت ها ، همایش ها و برنامه های متنوع در این مجموعه طراحی شده است .
کافی شاپ ، رستوران ، گالری ها ، غرفه های فرهنگی هنری و پارکینگ ویژه اعضاء از دیگر امکانات مجموعه پردیس سینما گالری سمرقند است که در فضایی به مساحت 1250 متر مربع آماده ارائه خدمات و مهیا کردن ساعاتی به یادماندنی برای مراجعین محترم است .

منشور اخلاقی
1- با هدف خدمت به مردم و آراستگی در محل کار خود حاضر شویم .
2- وظایف محوله و کارمراجعین را با دقت و در حداقل زمان ممکن انجام دهیم .
3- در مواجهه با ارباب رجوع ادب ، نزاکت و متانت را بنماییم .
4- به خواسته مراجعه کننده توجه کرده و هنگام پاسخگویی به کرا دیگری نپردازیم .
5- نسبت به یادگیری و کسب اطلاعات برای پاسخگویی به مراجعین تلاش کنیم .
6- مراجعینی را که اشتباها به ما مراجعه می کنند ، با کمال ادب و احترام به فرد یا قسمت مربوطه راهنمایی کنیم .
7- از نظرات و انتقادات مراجعین استقبال و از آن جهت بهبود وضعیت کاری خود استفاده نماییم .
8- در صورت ضرورت با هماهنگی مسئولین مربوطه و تعیین فرد جانشین محل کار خود را ترک نماییم .
9- در محیط اداری از شوخی و حرکات نا پسند و اعمال دیگری که موجب خدشه دار شدن سایرین می گردد اجتناب کنیم .
10- پرهیز از هرگونه اسراف ، وسایل اداری را امانت نزد خود بدانیم و در استفاده صحیح نهایت سعی خود را بکار گرفته و کابرد شخصی و غیر اداری از آنها را امری غیر اخلاقی بدانیم.